Koučink pro rodiče dětí s PAS

Ostravská poradna, online a telefonická konzultace

Koučink má informativní charakter a má rodiči pomoci objasnit různé aspekty PAS, aby se mohl, pokud možno, samostatně orientovat v možnostech, které jsou dnes v ČR a zahraničí dostupné.

Seznámení rodičů s biomedicínskou intervencí, postupy a možnostmi terapií pro osoby s PAS, podle největší organizace skládající se z aktivních rodičů a profesionálů v USA www.tacanow.org DAN ( Defeat Autism Now - poražení autismu, v současnosti MAPS protokol podle ARI, Autism Research Institute - Institut pro výzkum Autismu. DAN komunita v ČR). Co vše řeší rodiče dětí s PAS v zahraničí a jakým způsobem vlastně zjišťují, jaký zdravotní problém jejich dítě má.

V první konzultační hodině koučinku se probírá stručně a heslovitě 27 bodů.

Tyto body slouží rodiči / pečujícímu, jako všeobecná navigační mapa, která se skládá z biomedicínského přístupu a možností vědecky podložených metod jako je ABA a dalších klíčových metod na cestě Autismem.

Tyto kroky by se měly absolvovat ideálně během jednoho, max. dvou let. Jedná se však o velmi individuální záležitost, závisející na mnoha okolnostech a faktorech.

Ve zvýhodněných balíčcích nabízím koučing, mentoring rodičům, kde se věnujeme podrobněji a konkrétněji všeobecným i specifickým bodům, které se týkají vašeho případu.

Služba je zaměřena na informovanost a vedení rodičů, tak, aby jste pochopili, oč se v této oblasti jedná a co očekávat. Následně zjistit, který problém se vás konkrétně týká a jak jej vyřešit. Mentoring je zaměřen tak, aby sám rodič byl iniciátorem a aktivně a samostatně postupoval krok za krokem a řešil stávající situaci.

Kontaktní formulář

Zájemci o koučink hlaste se prosím prostřednictvím kontaktního formuláře

TOPlist